Постраждалі від пожежі на Пилипа Орлика у Херсоні отримали допомогу

07  Лютого 2018

19 вересня 2017 року ПриватБанк відкрив єдиний рахунок для фінансової допомоги постраждалим


19 вересня 2017 року ПриватБанк відкрив єдиний рахунок для фінансової допомоги постраждалим під час пожежі в будинку на вул. Пилипа Орлика, 33. Наразі збір коштів завершено, а мешканці згорілої будівлі отримали благодійні кошти на карти ПриватБанку.

Єдиний рахунок для допомоги потерпілим було відкрито вже у день жахливої трагедії. Фактично відразу доброчинники почали перераховувати кошти за допомогою Приват24, QR-коду, через термінали самообслуговування та на сайті фонду ПриватБанку «Допомагати просто!». Саме тут у режимі онлайн можна було спостерігати процес надходження внесків.

У підсумку завдяки благодійним внескам сотень небайдужих українців було зібрано 213 857, 55 гривень - ці кошти рівномірно розподілено для 10 квартир потерпілих херсонців та переведено на їх карти.

«Ми безмежно вдячні усім добрим людям, які підтримали наші родини після пожежі, - висловили загальну думку мешканці будинку на Пилипа Орлика. - Окрема подяка від нас усім організаторам і координаторам процесу допомоги і, зокрема, ПриватБанку, який відгукнувся на нашу біду одним із перших».

Всеукраїнський благодійний фонд «Допомагати просто!» – неприбуткова організація, створена з метою здійснення благодійної діяльності в інтересах окремих груп і категорій громадян, які потребують піклування. У 2017 році благодійний фонд ПриватБанку «Допомагати просто!» надав українцям допомогу на 40 908 834 грн.