Інфекційна лікарня Івано-Франківська отримала апарат ШВЛ

21  Квітня 2020
Інфекційна лікарня Івано-Франківська отримала апарат ШВЛ

ПриватБанк в рамках програми «Дихай! Разом проти коронавірусу» підсилив Івано-Франківську обласну клінічну інфекційну лікарню сучасним апаратом ШВЛ HAMILTON-C3 PRO, вартість якого складає 1,7 млн грн.


Медична техніка придбана згідно табелю обладнання, рекомендованого МОЗ для боротьби з COVID-19.

Це найкращий апарат ШВЛ експертного класу, що має автоматичну систему вентиляції, враховує фізіологічні показники пацієнта та задані лікарями цілі. Апарат може застосовуватись в лікуванні дорослих, дітей та малюків, має інструмент для захисту легенів Protective Ventilation Tool (P/V Tool Pro), що дозволяє оцінювати їх стан, забезпечує просте та багаторазове маневрування рекрутмента. 

«Апарат ШВЛ, який сьогодні отримала Івано-Франківська лікарня - це високоточне медичне обладнання, це - завтрашній день за передовими технологіями та можливостями допомоги пацієнтам, - говорить директор Прикарпатського регіонального управління ПриватБанку Юрій Акуленко. - Ініціатива ПриватБанку з допомоги українським лікарням реалізується в рамках програми «Дихай! Разом проти коронавірусу». Ми в постійному контакті з лікарями та профільними спеціалістами, радимось, спілкуємось і розуміємо, що саме на поточний момент є найважливішим для конкретного медичного закладу». 

Для придбання апаратів ШВЛ та іншого необхідного обладнання для українських лікарень в рамках програми «Дихай! Разом проти коронавірусу» ПриватБанк виділив 1 млн євро, платіжна система Mastercard - 3 млн грн, клієнти банку усього за два тижні перерахували понад 2 млн грн і щодня долучаються своїми внесками.

Медичну техніку, яку ПриватБанк закуповує для українських лікарень згідно табелю обладнання, рекомендованого МОЗ для боротьби з COVID-19, у квітні вже  отримали Тернопільська лікарня швидкої допомоги, міська лікарня №1 у Житомирі. У березні ПриватБанк також передав допомогу медзакладам Чернівців, Одеси, Києва та Лисичанська.