ПриватБанк передав медикаменти на 100 тисяч гривень для лікування військових

04  Травня 2020
ПриватБанк передав медикаменти на 100 тисяч гривень для лікування військових

Благодійний фонд ПриватБанку “Допомагати просто!” в період пандемії продовжує роботу по всіх своїх програмах. Наразі чергові поставки здійснені в рамках програми Підтримки Армії та поранених в АТО.


Так Харківський військовий шпиталь отримав вкрай необхідні медикаменти за списком, наданим медичним закладом, що рятуватимуть життя і здоров’я бійців, які поступають на лікування в медзаклад.

Також опікове відділення Міської клінічної лікарні №2 м. Дніпра отримало цілий ряд медикаментів та витратних матеріалів, які заклад наразі потребує найгостріше. Дана лікарня є опорною  — сюди поступають із зони бойових дій бійці із опіками, що потребують среціалізованого медичного втручання.

“Всі наші поставки — в рамках як постійних програм, так і ситуативних, наприклад як загальноукраїнська акція “Дихай! Разом проти коронавірусу!”, завжди в першу чергу узгоджуються з керівництвом медзакладів і табелями, рекомендованими МОЗ. - Розказала Анна Павлова, директор Фонду. - На нашу думку, дуже важливо, щоб допомога була не для галочки і відповідала дійсним потребам.

Звіт про використання коштів можна в будь-який момент побачити на сайті благодійного фонду, а кожен благодійник наприкінці року отримує розгорнутий звіт щодо наданої допомоги. ПриватБанк гарантує доцільність використання кожної гривні, адже наші меценати — це клієнти та партнери й ми їм щиро вдячні за доброту сердець і довіру”.

Нагадаємо, що за майже 9 років роботи благодійного фонду ПриватБанку “Допомагати просто!” було надано допомоги майже на 200 мільйонів гривень. Стати благодійником дуже легко — в декілька кліків це мож