Зібрали кошти на один дрон менш ніж за тиждень

13  Вересня 2022
Зібрали кошти на один дрон менш ніж за тиждень

Кошти на перший дрон у рамках спільної програми Фонду Андрія Хливнюка та ПриватБанку зібрали менш ніж за тиждень


Менше ніж за тиждень благодійних зборів на спільну програму “Фонд Андрія Хливнюка. Ціль - 10 дронів” та ПриватБанку, зібрали понад 2 мільйони гривень! Саме така вартість розвідувального дрону Punisher, і це означає, що завдяки пожертвам українців, на один дрон до цілі з десяти стало ближче.  

Від самого початку війни українці невтомно перераховують кошти на благодійні проєкти. Пожертви, часом зовсім невеликі, складаються у вражаючі суми. Так, тільки через сервіси ПриватБанку станом на середину вересня на спецрахунки для допомоги ЗСУ та гуманітарні потреби українців було перераховано 2 мільярди 690 тисяч гривень, на рахунки партнерських фондів - понад 190 мільйонів гривень, і  ще 25 мільйонів гривень на програму допомоги шпиталям, ініційовану самим банком. 

Перерахувати кошти на благодійну програму “Фонд Андрія Хливнюка. Ціль: 10 дронів”, як і інші благодійні програми, можна в декілька кліків у розділі «Добро» в Приват24, терміналах самообслуговування ПриватБанку та банкоматах, через каси відділень банку, а також на сайті blago.privatbank.ua, де прозоро відображається хід зборів в реальному часі.

Разом ми - сила! Беремо і допомагаємо!