Закупівлі для воїнів АТО на кошти, зібрані клієнтами ПриватБанку

02  Березня 2016

Ми продовжуємо підтримувати наших хлопців, які стоять на варті миру та спокою нашої країни.


 
Розповідаємо вам, що було придбано для воїнів АТО на кошти, зібрані клієнтами ПриватБанку в рамках благодійних програм.
 
 1. Для окремого інженерно-технічного батальйону, який безперервно будує оборонні споруди для воїнів АТО, закуплено та передано 10 комплектів для бензопил Oleo-Mac GS 35 С і комплект з 4 шин Rosava Я-245 для медичного автомобіля. Загальна вартість покупки становить 15 317 грн.
 
2. Для артилеристів 40-ї бригади придбано сучасний бінокль Zeiss TERRA ED вартістю 11 700 грн.
 
3. Для Центру спеціальних операцій «А» СБУ відремонтовано автомобіль, що використовується в зоні АТО для запобігання диверсій. Поставлено нову підвіску, замінено всі витратні матеріали. Загальна вартість ремонту – 20 886 грн.
 
4. Воїнам 21-го батальйону територіальної оборони, які базуються на підступах до Маріуполя, і хлопцям із загону ВПС «Скадовськ», які стоять на кордоні з Кримом, відправлено 27 комплектів форми, 20 пар берців, 25 флісових кофт, 15 комплектів термобілизни, 15 спальних мішків, 10 «розгрузок», 10 пар наколінників і налокітників, 20 балаклав, 20 шапок, 30 пар тактичних та теплих рукавичок загальною вартістю 82 000 грн.
 
5. Для дівчат-розвідниць батальйону «Дніпро-1», які несуть на своїх тендітних плечах нелегке завдання, пошили формені костюми за їх індивідуальними параметрами та побажаннями. Вартість костюмів – 4 000 грн.
 
Допомогти українській армії та пораненим Ви можете, зробивши внесок на нашому сайті blago.pb.ua, у системі електронних платежів Приват24 або будь-якому банкоматі ПриватБанку по всій країні.
Кожна з перерахованих гривень дійде до свого одержувача. Усі, хто перераховує гроші, обов'язково отримують звіт про їх використання на e-mail або в SMS.
 
Разом ми все переможемо! Приєднуйтеся!